Юна піаністка Зластолава Понзель посіла 3 місце на Всеукраїнському конкурсі інструментальної музики
Міська рада, опубліковано 23 грудня 2021 року о 10:00

Дипломом Лауреата 3 премії, номінація "фортепіано‘‘- 3 вікова категорія, нагороджено ученицю 5 класу фортепіанного відділу ДШМ ім.С.Мартона, Златославу Понзель, викладач Каріна Гончарова у Другому Всеукраїнському відкритому конкурсі молодих виконавців української інструментальної музики ім. Германа Жуковського, м. Радивилів.

Конкурс проходив у два тури. У другому турі виконувались два твори, один з яких українського композитора.

Щиро вітаємо з успішним виступом та перемогою юну піаністку та її викладача - Каріну Гончарову!