Юні мукачівські гітаристи зайняли почесне ІІІ місце на Всеукраїнському відкритому фестивалі-конкурсі виконавської майстерності гри на народних інструментах «Барви Полтави»
Міська рада, опубліковано 27 грудня 2022 року о 10:17

Радо ділимося черговими творчими здобутками талановитих мукачівських дітей! Цього разу маємо гарний результат на Всеукраїнському відкритому фестивалі-конкурсі виконавської майстерності гри на народних інструментах учнів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Барви Полтави».

Учні народного відділу Мукачівської школи мистецтв ім.С.Мартона успішно показали себе на цьому спеціалізованому конкурсі та здобули почесні нагороди.

• Лауреат ІІІ ступеня - квартет гітаристів у складі: Юріна Нікіта, Марцій Крістіан, Лосик Даніїл, Швайковська Олена. Номінація В. Категорія. Молодша група.
  • Лауреат ІІІ ступеня - квартет гітаристів у складі: Лавкай Мирослав, Смужаниця Сергій, Ковач Станіслав, Гуменюк Яна (номінація В, 2 вікова категорія).

Щиро вітаємо учнів та їх викладачку Маріанну Монцоль з почесними нагородами та перемогою!