Юні мукачівські художники серед переможців обласного конкурсу «Легенди Карпат»
Міська рада, опубліковано 10 червня 2021 року о 13:44

Вихованці Мукачівської дитячої художньої школи ім. М. Мункачі взяли участь в обласному дитячо-юнацькому конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Легенди Карпат».

Серед 34 учасників з мистецьких шкіл області, які представили понад 200 творчих робіт, юні мукачівські художники отримали чудові призові місця у номінації «Живопис»:

• І місце у категорії С отримала Довгомеля Катерина за роботу «Берегиня Карпат» (викладач Аліна Фехтел);
  • ІІІ місце здобула Даніела Петрович за роботу «Дерева життя» (викладач Вікторія Рейті).

Тематика цьогорічних робіт конкурсу – «Екологія Карпат». Творча виставка обласного дитячо-юнацького конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Легенди Карпат» представлена у картинній галереї «Ужгород».

Щиро вітаємо вихованців та викладачів Мукачівської художньої школи з перемогою!