Юні скрипалі Мукачівської дитячої школи мистецтв вм. С.Мартона здобули перші місця на Всеукраїнському конкурсі «Битва жанрів»
Міська рада, опубліковано 13 грудня 2021 року о 13:43

Чудовий подарунок у міжнародний День скрипки отримали викладачі та учні струнно-смичкового відділу Мукачівської дитячої школи ім.С.Мартона - перемогу учнів струнно-смичкового відділу у III Всеукраїнському конкурсі «Битва жанрів» (м. Київ).

Дипломом Лауреата першого ступеня, нагороджено ансамбль скрипалів, учнів молодших класів (керівник Марія Маманова, концертмейстер Вікторія Князєва).

Дипломом Лауреата першого ступеня нагороджено ансамбль скрипалів молодших класів підготовчої групи «Дебют» (викладач Марія Маманова, концертмейстер Вікторія Князєва).

Дипломом Лауреата першого ступеня нагороджено ансамбль скрипалів, учнів старших класів (керівник Марія Маманова, концертмейстер Сільва Жупан).

Дипломом Лауреата першого ступеня нагороджена Анастасія Грещук (викладач Марія Маманова, концертмейстер Андрея Хазіна).

Щиро вітаємо викладачів струнно-смичкового відділу та їх учнів із Міжнародним днем скрипки, та з перемогою! Бажаємо натхнення та творчих успіхів!