Гаряча лінія міста
(03131) 3-46-91
Меню
Юні спортсмени СОК ДЮСШ стали призерами чемпіонату України з боротьби греко-римської
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 14 лютого 2022 року о 14:27

11-13 лютого у м.Сарни Рівненської області пройшли зональні змагання до Чемпіонату України з боротьби греко-римської U-17 (Західна зона).

СОК ДЮСШ м.Мукачева у складі збірної Закарпатської області представляли вихованці відділення греко-римської боротьби Розпорня Володимир, Чепак Василь, Кугал Артем, Лях Іван та Субачус Павло.

Юні борці продемонстрували характер, технічну боротьбу, бійцівський дух і волю до перемоги.

В загальному командному заліку команда Закарпатської області зайняла 3 місце, а юні спортсмени СОК ДЮСШ стали призерами чемпіонату: