З 01 січня 2022 року у Мукачівській громаді встановлять паркувальний збір
Міська рада, опубліковано 25 червня 2021 року о 11:16

На сьогоднішньому засіданні сесії Мукачівської міської ради прийнято рішення «Про встановлення ставки збору за місця для паркування транспортних засобів на території Мукачівської міської територіальної громади».

Дане рішення розроблено відповідно до вимог Податкового кодексу України, Бюджетного кодексу України, ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Відповідно до прийнятого рішення, встановлено з 01.01.2022 року ставку збору за місця для паркування транспортних засобів на території Мукачівської міської територіальної громади за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв. метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі 0,01 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Також довідково інформуємо, що розмір мінімальної заробітної плати складатиме з 01.01.2022 року - 6700 грн.

Розмір збору за 1кв. м. площі земельної ділянки – 0,67 грн.