З 1 червня розпочнеться прийом документів для вступу на конкурсній основі до 1 класів мистецьких шкіл у 2021/2022 навчальному році
Міська рада, опубліковано 01 червня 2021 року о 11:33

До уваги батьків талановитих діток! З 1 червня 2021 року на сайті Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради розпочнеться онлайн прийом документів для вступу на конкурсній основі до 1 класів мистецьких шкіл Мукачівської міської територіальної громади у 2021/2022 навчальному році.

Прийом учнів до мистецьких шкіл здійснюватиметься на підставі заяв батьків та конкурсного відбору (вступних іспитів, прослуховувань, співбесіди), який проводитиметься безпосередньо в обраних закладах.

Для зарахування дитини до 1 класу мистецьких шкіл Мукачівської міської територіальної громади необхідно:

Крок 1: Зайти на сайт Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради http://osvitamukachevo.ucoz.ua/ та обрати розділ «Реєстрація до мистецьких шкіл» (онлайн ресурс для реєстрації буде активним з 1 червня).

Крок 2. Обрати мистецьку школу та напрямок навчання (відділи):

• Мукачівська дитяча школа мистецтв № 1 ім. С. Мартона. Директор: Кешеля Маріанна Василівна. Адреса: м. Мукачево, вул. Штефана Августина, 2; с. Залужжя, вулиця Духновича, 9а.

При школі діють відділи: фортепіанний; відділ струнно-смичкових інструментів; відділ народних інструментів; відділ духових та ударних інструментів; музично-теоретичний; вокально-хоровий; хореографічний. Театральний та відділ образотворчого мистецтва.

• Мукачівська хорова школа хлопчиків та юнаків. Керівник: Волонтир Володимир Ілліч. Адреса: м. Мукачево, вул. Волошина Августина, 18.

При школі діють відділи: хоровий; хоровий і загальне фортепіано; хоровий і спеціальне фортепіано.

• Мукачівська дитяча художня школа ім. М. Мункачі. В.о. директора: Колесник Оксана Василівна. Адреса: м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 16.

Вивчаються предмети: рисунок; живопис; композиція; скульптура; історія мистецтва.

Крок 3:  Ознайомитися з встановленими розмірами плати за навчання та пільгами.

Крок 4: Підготувати та завантажити фото або скан-копії:

• свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу дитини;
  • довідку про місце реєстрації дитини;
  • документ (довідка) про наявність пільг (відповідно до Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в початкових мистецьких школах Мукачівської міської територіальної громади)

Для отримання консультації по заповненню заяви, надання пільг по оплаті за навчання, а також щодо проведення конкурсного відбору до мистецьких шкіл, можна зателефонувати за номерами телефонів: 050 664 94 07; 066 081 90 63.

Важливо знати!

• Відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”, доступ на обробку персональних даних дитини, з метою підготовки статистичної, адміністративної та іншої інформації з питань навчання, мають: управління освіти, культури молоді та спорту Мукачівської міської ради та адміністрація обраного мистецького навчального закладу.
  • Прийом дітей до 1 класу мистецької школи здійснюється керівником закладу відповідно до списків, сформованих згідно з базою даних та заяв та Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до початкових мистецьких навчальних закладів на конкурсній основі (вступних іспитів, прослуховувань, співбесіди).
  • Результати вступних іспитів (прослуховувань, співбесіди) оголошуються не пізніше 5 календарних днів після їх проведення.
  • На основі сформованих списків за результатами конкурсного відбору (вступних іспитів, прослуховувань, співбесіди) заявнику для укладання договору про надання освітніх послуг необхідно буде представити до адміністрацій мистецьких навчальних закладів медичну довідку про стан здоров'я дитини встановленого зразка, копію свідоцтва про народження та ідентифікаційного номера вступника, копію паспорта фізичної особи, з якою укладатиметься договір про надання освітніх послуг
  • Зарахування на навчання проводиться згідно з наказом керівника закладу до початку відповідного навчального року та на підставі укладеного договору про надання освітніх послуг.