Гаряча лінія міста
(03131) 3-44-00
Меню
З 1 грудня розпочинається прийом заявок на здобуття Мукачівської міської літературної премії ім. Юрія Мейгеша у 2021 році
Відділ культури, опубліковано 30 листопада 2020 року о 16:14

Відповідно до Положення про щорічну міську літературну премію імені Юрія Мейгеша, з 1 грудня 2020 року розпочинається прийом заявок на здобуття щорічної міської літературної премії імені Юрія Мейгеша.

Нагадаємо, що вже третій рік поспіль, з метою підтримки молодих авторів та заохочення їх до досягнень у галузі літературної творчості шляхом видання їх перших книжок, формат Премії змінений. Премія присуджується молодим авторам найкращих рукописів творів (поезія, проза, драматургія, літературна критика, переклад), які проживають і працюють на території Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади. Вікова категорія: з 16 до 35 років (на момент подання конкурсної роботи). Переможцю присвоюється звання лауреата Премії, вручається диплом та сертифікат на премію у розмірі 10 000 (десять тисяч) гривень на видання збірки.

Прийом заявок з поданням відповідних документів, згідно з розділом 3 “Умови участі у конкурсі, термін подання та перелік документів, що надаються претендентами на здобуття Премії” триватиме з 1 грудня по 31 грудня відповідного календарного року включно.

До участі в конкурсі на здобуття Премії подаються:

 • конкурсні роботи обсягом від 30 до 100 сторінок для поезії та від 50 до 150 для прози, формат сторінки А-4, шрифт Times New Roman, кегль 12, міжрядковий інтервал 1. На сторінках повинна бути нумерація. Друкувати текст потрібно з однієї сторони аркуша. Рукопис необхідно помістити в картонну папку із зав’язками, після чого запакувати у конверт. Не потрібно скріплювати сторінки чи вкладати їх у файли.
 • до розгляду не прийматимуться твори, що: друкувалися повністю або по частинах в книгах чи колективних збірках; розглядалися конкурсною комісією два роки підряд; несуть у собі заклики до насилля та принижують честь та гідність будь-якої людини; написані не літературною мовою, мають багато суржикових, грубих, лайливих слів, що не виправдані художньою необхідністю; оформлені неналежним чином.
 • до рукопису твору необхідно додати: анкету-заявку претендента (додаток 1 до Положення про Премію); фотокартку розміром 10 х 15; електронний варіант рукопису на Flash-носієві (або надіслати на електронну пошту - v.cul@mukachevo-rada.gov.ua); рекомендації (за наявності); ксерокопію паспорта.

Всі документи подаються до ЦНАПу Мукачівської міської ради за адресою: 89600, місто Мукачево, площа Духновича Олександра, 2 або до відділу культури Мукачівської міської ради за адресою: 89600, місто Мукачево, вулиця Штефана Августина, 36.

По закінченні конкурсу рукописи авторам не повертаються.

Робота комісії триватиме з 1 грудня по 30 квітня відповідного календарного року. Підсумкове засідання, під час якого прийматиметься рішення щодо визначення переможця, проводитиметься в режимі он-лайн трансляції.

Вручення Премії приурочується до Днів міста Мукачева (травень місяць) та проводиться під час засідання чергової сесії Мукачівської міської ради.

Детальніше з Положенням про Мукачівську міську літературну премію ім. Ю. Мейгеша, умовами участі та переліком документів, які повинні надати претенденти на здобуття Премії можна ознайомитися на офіційному сайті Мукачівської міської ради..Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux