З 1 грудня житлові субсидії та пільги призначатимуть органи Пенсійного фонду України
ЦНАП, опубліковано 06 грудня 2022 року о 14:47

З 1 грудня 2022 року призначенням і виплатами субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу опікуватиметься Пенсійний фонд.

Для звернень за призначенням субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг є декілька способів :

1. до ЦНАПу Мукачівської міської ради,  за адресою: м.Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2 та на відділених робочих місцях адміністраторів  безпосередньо у старостинських округах:
  2. до відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Мукачівського об'єднаного Управління пенсійного фонду України, за адресою.: м.Мукачево, вул. Миру, 151 ж.
  3. через вебпортал електронних послуг ПФУ, через мобільний додаток Фонду або через портал «Дія» чи електронною поштою Міністерства соціальної політики України;
  4. поштою, надіславши документи до органів ПФУ;

Що важливо: людям, яким субсидія вже була призначена, повторно звертатися до органів Пенсійного фонду України не треба. Призначені органами соцзахисту виплати будуть надходити до завершення опалювального періоду. Зміни торкнуться лише тих людей, хто звертається за субсидією вперше.