З 1 липня по 30 вересня за рахунок штрафів до міського бюджету надійшло понад 24 тисяч гривень
Міська рада, опубліковано 12 жовтня 2022 року о 10:09

Спеціалісти юридичного відділу забезпечили проведення десяти засідань адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради, на яких розглянули 80 протоколів про адміністративні правопорушення. З них 75 протоколів про порушення правил благоустрою, 4 протоколи про порушення правил тримання котів та собак, ще один – порушення правил користування жилими будинками та приміщеннями.

За результатами розгляду вказаних протоколів винесено 79 постанов, з них 59 постанов – про накладення адміністративних стягнень у вигляді штрафів на загальну суму 24 293 гривень, 18 про закриття провадження у справі, 2 постанови про звільнення порушника від адміністративної відповідальності і застосування усного зауваження.

Крім того, упродовж звітного періоду до виконавчого комітету Мукачівської міської ради надійшло дві скарги на постанови адміністративної комісії при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради, у результаті розгляду яких ухвалили рішення про відмову у поновленні строку на оскарження та залишення скарги без розгляду, інше – про скасування постанови та направлення справи про адміністративне правопорушення на новий розгляд.