З 1 по 14 травня у ЦНАПі Мукачева надали більше 2 тисяч адміністративних послуг
Міська рада, опубліковано 22 травня 2023 року о 09:46

У травні, за перші два тижні адміністратори Центру «Дія» Мукачева надали понад 6 тисяч послуг.

За послугами міської ради до ЦНАПу звернулося 76 осіб, для державної реєстрації речових прав 254 особи, послугами державної реєстрації юридичних та фізичних осіб скористалися 194 громадяни, 238 зареєстрували місце проживання.

Оформлено 287 видів соціальної допомоги, 16 комплексних послуг єМалятко, 55 анкет для отримання ID-картки та 169 - закордонних біометричних паспортів. Взято на облік 57 внутрішньопереміщених осіб

Також адміністраторами центру надавалися довідки, витяги та відповіді на інформаційні запити. Видано 31 інформаційну довідку, 238 витягів з державного реєстру речових прав, надано 169 відповідей на запити та 179 витягів з реєстру територіальної громади.

Більше детальніше про діяльність ЦНАПу розповість керівник установи Василь Свирида: