з 1 січня 2022 року змінився розмір адміністративного збору за реєстрацію місця проживання
ЦНАП, опубліковано 26 січня 2022 року о 17:25

З 1 січня 2022 року змінився розмір адміністративного збору за реєстрацію місця проживання, декларування місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання:

•   у разі звернення особи протягом встановленого Законом строку (до 30 календарних днів від дати зняття з реєстрації місця проживання) – 37,22 грн.
  •   у разі звернення особи з порушенням встановленого Законом строку (понад 30 календарних днів від дати зняття з реєстрації місця проживання) – 62,03 грн.
  •   у разі зняття з зареєстрованого місця проживання або зміни місця проживання - 37.22 грн.

Також, звертаємо Вашу увагу, що ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» збільшив вартість бланків паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Відповідно встановлено нові суми вартості адміністративного збору за виготовлення біометричних документів:

оформлення або обмін паспорта громадянина України, крім оформлення паспорта громадянина України вперше:

• не пізніше ніж через 20 робочих днів - 372 грн.

оформлення (у тому числі замість втраченого або вкраденого) та обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон:

• не пізніше ніж через 20 робочих днів - 733 грн.