З 17 квітня розпочнеться прийом заявок для участі у живописному пленері «Мукачівська весна – 2023»
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 05 квітня 2023 року о 15:27

З 22 по 28 травня у Мукачеві відбудеться живописний пленер «Мукачівська весна - 2023». Цьогоріч захід, ініційований Мукачівським міським головою у 2019 році та приурочений святкуванню Дню міста Мукачева, відбудеться вчетверте, але вже у новому форматі. Список учасників формуватиметься з числа запрошених провідних художників Закарпаття та молодих митців, які у вказаний термін подадуть заявку про свою участь у пленері.

УМОВИ УЧАСТІ

Участь у пленері можуть брати молоді митці всіх жанрів образотворчого мистецтва – живописці, графіки, скульптори, художники декоративно-прикладного мистецтва віком до 44 років, що виявили себе як творчі особистості та беруть активну участь у мистецькій сфері.

Прийом заявок триватиме з 17 по 30 квітня 2023 року.

До заявки, зразок якої можна роздрукувати на порталі Мукачівської міської ради, додається довідка про творчі досягнення та портфоліо не менше як з 5 робіт (все оформляється у довільній формі і подається на паперовому та електронному носіях).

Пакет документів для участі у Пленері молоді художники мають надати до відділу культури та молодіжної політики управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради за адресою м. Мукачево, вул. Штефана Августина, 19 (Палац культури і мистецтв, аудиторія 104), та на е-mail: v.cul@mukachevo-rada.gov.ua.

Телефон для довідок (03131)2-31-78, 066-081-90-63.

Повідомлення про участь у пленері затвердженим учасникам буде передане у телефонному та електронному режимі за два тижні до початку заходу.

Учасники пленеру писатимуть міські краєвиди та визначні історичні місця, об’єкти культурної спадщини, мальовничі околиці міста Мукачева та природу Карпат. Вибір локацій здійснюється організатором пленеру.

Під час проведення пленеру для молодих художників організовуватимуться творчі майстерні та майстер-класи за участі провідних художників Закарпаття.

Також за підсумками пленеру буде оформлена виставка творчих робіт його учасників.