З 23 по 26 травня на території Мукачівської міської ТГ провели профілактичний рейд «Малюк»
Служба у справах дітей, опубліковано 26 травня 2022 року о 16:59

З метою запобігання та припинення жебракування дітей, особливо використання з цією метою немовлят грудного віку, працівники служби у справах дітей Мукачівської міської ради спільно з інспекторами сектору ювенальної превенції Мукачівського районного управління поліції з 23 по 26 травня на території Мукачівської міської територіальної громади проводиться профілактичний рейд «Малюк».

За цей час здійснено перевірки залізничного та автовокзалів, автобусних зупинок, центральної частини міста, ринків. Обстежено 12 дітей, які виховуються у 8 сім’ях, де батьки неналежним чином виконують свої обов'язки. На 3 батьків складено адмінпротоколи за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків по вихованню дітей».

Питання щодо запобігання жебракування дітей, особливо використання з цією метою немовлят, перебуває на постійному контролі служби у справах дітей та ювенальної превенції. Небайдужих громадян, які стали свідками жебракування дітей, або використання їх у жебрацтві, просимо зателефонувати на 21018 до служби у справах дітей.