З дітьми “групи ризику” проведена превентивна робота
Служба у справах дітей, опубліковано 21 травня 2021 року о 11:54

З метою профілактики правопорушень та негативних проявів у дитячому середовищі, спеціалістом  служби у справах дітей Мукачівської міської ради спільно з начальником ювенальної превенції Мукачівського районного управління поліції, відвідані діти “групи ризику”, які проживають у гуртожитку по вулиці Токаря Михайла.

Під час візиту вивчені потреби та умови проживання 9 дітей, які перебувають на обліку служби. У всіх дітей є місця для сну та приготування уроків, одяг та взуття відповідно до сезону та віку. Малолітні та неповнолітні знаходяться під контролем сімейних лікарів відповідно до укладених батьками декларацій. Але троє з них, бешкетують, систематично пропускають навчальні заняття, нищать майно гуртожитку, інші відвідують навчальні та дошкільні заклади.

За наслідками візитів з дітьми правопорушниками проведено профілактичну бесіду про недопущення надалі  порушень правил проживання у гуртожитку та нищення чужого майна. На батьків складено адмінпротоколи за неналежне виховання і догляд за дітьми та попереджено про відповідальне батьківство. Водночас дорослих закликано приділяти дітям якомога більше уваги, аби убезпечити їх від шкідливих звичок та необачних вчинків, які надалі можуть мати негативні наслідки.