З Днем Незалежності України!
опубліковано 21 серпня 2020 року о 11:38

Цьогоріч Україна відзначає 29 річницю проголошення незалежності. День 24 серпня 1991 року став переломним в історії нашого народу, точкою відліку, з якої розпочала свій поступ у майбутнє вільна, суверенна Україна.

Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави, законодавчо закріпила вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.

З нагоди Дня Незалежності України, за вагомий внесок в розвиток та формування економічного потенціалу міста Мукачева та Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади було відзначено грамотами та подяками кращих представників підприємств та організацій Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади.

Щиро вітаємо зі святом! Бажаємо  добра, миру, міцного здоров'я, успіхів у всіх починаннях, професійного зростання, а також нових звершень заради процвітання, добробуту нашої громади та незалежної України!

Відділ економіки