За 11 місяців 2022 року в Центрі «Дія» надали більше 60 тисяч адміністративних послуг
Міська рада, опубліковано 07 грудня 2022 року о 14:50

Для внутрішньопереміщених осіб видано близько 30 тисяч довідок. Центр «Дія» в Мукачеві відкрили торік, у квітні.

Фронт-офіс розташований на першому поверсі триповерхової скляної будівлі.

Тут працюють 19 адміністраторів, фахівці РАЦСу, пенсійного фонду комунальних підприємств, Ощадбанку.

Зараз в центрі надають 455 видів адмінпослуг. Щодня, до ЦНАПу звертається в середньому 300 громадян.

Оформлення однієї послуги займає близько 10 хвилин, з біометрії  — більше.

З 24 лютого по травень ЦНАП працював цілодобово, тут приймали, оформляли та розселяли переселенців.

Для людей, які тоді вимушено покидали свої домівки також були організовані безкоштовні автобуси до кордонів ЄС. Вони відправлялися щодня, зі стоянки міського ЦНАПу.

За кількістю наданих послуг Мукачівський ЦНАП увійшов до п’ятірки найкращих центрів «Дія» в Україні.

На зимові свята графік роботи центру не змінюється, не буде ніяких додаткових вихідних в робочі дні, каже керівник установи Василь Свирида: