За минулий рік Мукачево відвідало більше 100 тисяч туристів
Міська рада, опубліковано 18 січня 2021 року о 08:20

У серпні  минулого року в Мукачеві створено Туристичну раду. Також Мукачівською міською радою затверджено Програму розвитку туристичної галузі Мукачівської міської територіальної громади на 2021 рік.

За даними Мукачівського історичного музею «Замок Паланок» у 2020 році Мукачево відвідало 105 538 туристів.

На кінець звітного періоду працює 5 туроператорів, 13 туристичних агенцій, ММКП “Мукaчівський міський туристично-інформаційий центр”, Закарпатська обласна федерація водного туризму та велосипедний клуб «Велобайк Мукачево», які надають широкий спектр туристичних послуг як для вітчизняних, так і закордонних туристів. Сприяє розвитку туризму та промоції Мукачівської міської територіальної громади 26 готельних господарств різної форми власності, 2 приватні садиби, 4 хостели, 3 мотелі.

Загальний номерний фонд готельних господарств налічує близько 490 номерів, в яких одночасно можна надати послуги з тимчасового розміщення близько 1100 туристам.

Також працюють картинні галереї у приміщеннях Мукачівського історичного музею, Палацу культури і мистецтв, мережа постійно діючих салонів продажу сувенірних виробів, музей дерев’яних церков Закарпаття, екуменічна церква тощо. Важливим в розвитку даної галузі є збереження  унікальних пам’яток архітектури,  культури, релігії тощо.