«За п’ять кроків до кохання», фільм який сьогодні дивились під час суботнього кіноперегляду у Центрі громадськості та національних культур
Міська рада, опубліковано 18 вересня 2022 року о 11:53

Суботній вечір кіно - це вже як маленька традиція від Мукачівської Молодіжної Ради, яку вона організовує для мукачівців та гостей міста.

Тож сьогодні пройшов черговий кінопоказ - глядачі дивилися кінострічку «За п’ять кроків до кохання».

Присутні мали змогу насолодитися зворушливою, але доволі оригінальною молодіжною мелодрамою про кохання та складні життєві обставини, що виникають на шляху закоханих. про те, що не дивлячись на всі проблеми, негаразди в житті, ми можемо віднайти своє кохання, навіть якщо потрібно держатися на відстані п‘яти кроків.

Щира подяка всім, хто сьогодні долучився до кіноперегляду та атмосферно провів цей чудовий вечір.

Чекаємо наступної суботи для перегляду фільму разом з ММР.

Слідкуйте за анонсами!