За рік в Центрі «Дія» надали більше 100 тисяч послуг
Міська рада, опубліковано 13 січня 2022 року о 11:19

100 тис. 733 послуги надали адміністратори міського ЦНАПу у 2021 році, це майже на 33 тисячі більше в порівнянні з минулим роком. Сучасний центр «Дія» відкрили в Мукачеві у квітні, прийом громадян у новому фронт-офісі розпочали не тільки адміністратори центру, а й працівники інших обслуговуючих служб та компаній: ММКП «Мукачівводоканал», ТОВ “АВЕ Мукачево”, РАЦСу та пенсійного фонду. Торік тут запрацювало й відділення Ощадбанку. Зараз в ЦНАПі вже видають  459 видів послуг, що на 123 послуги більше ніж у 2020-му. Серед найзатребуваніших: соціальні послуги - понад 15 тис., реєстрація місця проживання та видача довідок більше – 12 тис., понад 8 тис. – реєстрація фізичних та юридичних осіб та майже 6 тисяч – реєстрації речових та майнових прав, видано 1919 біометричних паспортів та ID-карток. Нещодавно ЦНАП отримав ще одну біометричну станцію, завдяки якій зможуть виготовляти вдвічі більше таких документів. Не менш популярною є й комплексна послуга «єМалятко», торік її видавали 289 разів. Щодня, Дія-центр відвідує близько 300-400 громадян. За послуги, з яких стягується адміністративний збір бюджет міста поповнився торік на понад 7 млн. гривень, що 135,6% більше ніж у 2020 році.