Загальнонаціональна хвилина мовчання
Міська рада, опубліковано 02 січня 2023 року о 09:00

Захисник «Азовсталі» Василь Бодячук, позивний Фалькор, загинув 20 березня 2022 року під час оборони Маріуполя внаслідок вогнепального поранення. Йому було 24 роки.

Василь народився у місті Мукачево на Закарпатті. Навчався у місцевій школі. Потім здобув фах столяра-будівельника у ПТУ. З 2015 року воював на Донбасі. Брав участь в АТО/ ООС. Був неодноразово відзначений командуванням нагородами і грамотами.

Під час повномасштабної війни у складі окремого загону спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України Фалькор з перших днів вторгнення і до останнього подиху захищав Маріуполь від російських окупантів.

«Я любила його і мені важко без нього… Не хочу, щоб забували загиблих захисників Маріуполя», – зазначила Світлана Тимофіївна, мама Василя.

Старший солдат Бодячук посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Окупанти поки не передали тіло захисника рідним, які сподіваються його гідно поховати. У Василя залишилися мама, дружина і син.

Українська правда разом із платформою пам’яті Меморіал героїв вшановують загиблих захисників.