Загальнонаціональна хвилина мовчання
Міська рада, опубліковано 16 лютого 2023 року о 10:07

21-річний старший солдат Віктор Файбиш, позивний Базука, загинув 26 лютого 2022 року в районі села Полігон Миколаївської області. Під час боїв з окупантами захисник отримав смертельні осколково-кульові поранення.

Віктор народився у смт Ясіня Закарпатської області. З дитинства мріяв служити в армії. Закінчив місцеву школу №1. Працював за кордоном. У вільний час займався спортом.

Під час повномасштабного російського вторгнення був призваний до лав 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

«Зарекомендував себе мужнім, сміливим солдатом, вірним товаришем, розумною і чуйною людиною. Залишив про себе спогади як про справжнього патріота України, відповідального солдата, шанованого односельцями громадянина та люблячого сина. Вічна Слава і Пам’ять нашому земляку – героїчному захиснику незалежності та цілісності України», – зазначили у Ясінській громаді.

«Він для мене був не тільки братом, але і хорошим другом, опорою та гордістю. Усі позитивні риси, які тільки можна назвати – це про нього. Нам його дуже не вистачає, ми ніяк не можемо змиритися з цією втратою. Любимо і дуже сумуємо. Ти наш Герой, Вітько!» – сказав рідний брат загиблого Іван.

Старший солдат Файбиш посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Поховали військовослужбовця у рідному селищі Ясіня на Закарпатті. У Віктора залишилися батьки, троє братів і дві сестри.