Загальнонаціональна хвилина мовчання
Міська рада, опубліковано 17 лютого 2023 року о 09:02

23-річний солдат Іван Руснак загинув 31 березня 2022 року під час виконання бойового завдання на Миколаївщині. Ворожий обстріл обірвав життя захисника біля села Партизанське.

Іван народився і мешкав у селі Йосипівка Чернівецької області. Навчався у місцевій школі.

Під час повномасштабної війни Іван захищав Україну у лавах одного з бойових підрозділів Збройних сил України. Був старшим механіком – водієм.

«Жаль, сум, сльози. Не можна змиритися із смертю нашого героя. Молодий, ще б тільки жити, творити. Але російський ворог всього людства знищує наших воїнів, дітей, мирний народ. Вічна пам'ять нашому безсмертному герою Івану. А родині щирі співчуття», – написала землячка загиблого Любов Мошенко.

«Ми всі приносимо щирі співчуття батькам та родині загиблого. Ваша гордість та опора віддав за захист нашої України найдорожче – життя. Розділяємо Вашу біль та схиляємо голови в глибокій скорботі. Нехай Всемилостивий Господь Бог прийме світлу та щиру душу і оселить там, де праведні спочивають», – написав голова Кострижівської громади Віталій Берковський.

Посмертно солдат Руснак нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Поховали військовослужбовця у рідному селі. У Івана залишилися батьки.