Загальнонаціональна хвилина мовчання
Міська рада, опубліковано 30 січня 2023 року о 09:38

25-річний бортовий авіаційний технік Дмитро Нестерук загинув 28 лютого 2022 року під час оборони Київщини. У районі села Макарів у вертоліт Мі-8, на борту якого був військовий, влучила ракета. Весь екіпаж загинув.

Дмитро народився у селі Осівці Волинської області. Навчався у Бродівській школі № 4. У 2019 році закінчив Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Там військовий здобув первинне офіцерське звання. Після випуску потрапив на службу у 16-ту окрему бригаду армійської авіації «Броди» Збройних сил України.

З перших днів повномасштабної війни Дмитро захищав небо України від російських окупантів. У день загибелі екіпаж у складі Олександра Григор’єва, Дмитра Нестерука та Василя Гнатюка виконував бойові завдання. На жаль, ворожа ракета забрала життя усіх трьох пілотів. Їх тіла змогли забрати лише після звільнення Київщини.

Дмитру Нестеруку посмертно присвоєно звання капітана та нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

«Разом з Олександром Григор'євим загинув його екіпаж: льотчик-штурман Василь Гнатюк, бортовий авіаційний технік Дмитро Нестерук. Зовсім молоді хлопчаки. Пацани ще. Діма – закінчив ХНУПС у 2019-му, а Вася – взагалі лиш три місяці, як отримав перше офіцерське звання… Екіпаж Сашка поховали у Бродах. Всі троє – поруч. Екіпаж. Назавжди», – написав Василь Мулик.

У Дмитра залишилися батьки, дружина і новонароджена донечка.