Захист житлових прав
Служба у справах дітей, опубліковано 04 лютого 2022 року о 11:13

Службою у справах дітей Мукачівської міської ради постійно проводиться моніторинг стану забезпеченості дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, житлом, та відповідність цього житла нормам, визначеним чинним законодавством, зокрема, нормі житлової площі на одну особу. Згідно зі ст. 34 Житлового кодексу Української РСР, якщо забезпеченість жилою площею є нижчою від встановленого рівня, особа визнається потребуючою поліпшення житлових умов і має підстави для постановки на квартирний облік. За результатами такого моніторингу на початку лютого підготовано клопотання про постановку на квартирний облік дитини-сироти, яка разом із братом є співвласником житлового приміщення, розмір жилої площі якого не відповідає визначеним нормативам.

Станом на 01.02.2022 року на квартирному обліку при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради перебуває 22 дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, та 124 особи з числа дітей даної категорії.