Захист житлових та майнових прав дітей
Служба у справах дітей, опубліковано 20 квітня 2021 року о 12:58

З метою захисту житлових та майнових прав дітей Мукачівської міської територіальної громади під час вчинення правочинів щодо майна, власниками або користувачами якого є діти, в межах повноважень органу опіки та піклування, 20.04.2021 року на черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради розглянуто питання надання батькам дозволів на посвідчення нотаріальних документів щодо:

• отримання військовослужбовцем від імені дітей компенсації за належне для отримання жиле приміщення, за умови використання коштів на придбання житла та включення дітей в число його співвласників;
  • зняття двох сімей військовослужбовців з квартирного обліку  внаслідок скасування статусу службового житла з квартир, в яких вони проживають, за умови включення дітей в приватизацію цього житла;
  • отримання у власність дитини нерухомого майна, яке складається з житлових приміщень та земельних ділянок;
  • продажу  квартир, співвласниками яких є діти, за умови попереднього оформлення у власність дітей, відповідних частин житлових будинків..

Рішення, прийняте за наслідками розгляду, дозволить захистити права дітей на вже існуюче майно, покращити  умови проживання та стати повноцінними власниками нерухомості.