Закарпатська служба зайнятості має вакансії з зарплатою понад 15 тис. грн
Відділ економіки, опубліковано 20 травня 2021 року о 08:32

Отримати високу зарплату - реально. Обласна служба зайнятості може запропонувати вакансії з зарплатою понад 15 тис. грн.

В обласній службі зайнятості є вакансії із заробітною платою у 20 тисяч гривень. Навіть зараз, коли пандемія негативно вплинула на ринок праці, нам є що запропонувати краянам, які шукають роботу.

Станом на сьогодні в базі даних Закарпатської обласної служби зайнятості нараховується 943 вакансії. Це робота для кухарів, інспекторів, швачок, водіїв та інших фахівців. Частину з них складають вакансії із заробітною платою від 15 тисяч гривень в Ужгороді та області.

На Закарпатті готові платити заробітну плату у понад 15 тис. грн. машиністу автогрейдера та майстру буровому; технологу пропонують 17 тис грн; техніку-електрику – 18 тис. грн.; машиніст укладача асфальтобетону матиме заробітну плату 20 тис грн., скільки ж пропонується і машиністу котка самохідного.

Служба зайнятості веде облік найбільш популярних професій серед роботодавців і тих, які мають найвищий рівень заробітної плати.