Закінчено збір голосів за петицію Капітан Ігоря Івановича про відміну рішення Мукачівської міської ради на підвищення тарифу на послуги водопостачання та водовідведення
Управління міського господарства, опубліковано 14 лютого 2023 року о 16:38

Виконавчий комітет Мукачівської міської ради повідомляє про те, що електронна петиція Капітан Ігоря Івановича, яка була оприлюднена на платформі електронної демократії «EDEM» від 07.02.2023 року, з питанням «Відмінити рішення Мукачівської міської ради на підвищення тарифу на послуги водопостачання та водовідведення», відповідно до положень ст. 231 Закону України «Про звернення громадян» та пункту 2.12. Положення про електронні петиції Мукачівської міської ради, затвердженого рішенням 11-ї сесії Мукачівської міської ради 8-го скликання від 29.07.2021 №429 (далі – Положення), станом на 14.02.2023 року набрала 269 підписів.

Враховуючи вищенаведене, виконавчий комітет Мукачівської міської ради повідомляє про початок розгляду вказаної петиції та зазначає що така буде розглянута у строки визначені п.3.2. Положення.