Заклади культури і мистецтв Мукачівської міської територіальної громади відновлюють свою роботу після встановлених карантинних обмежень «червоного» рівня епіднебезпеки
Міська рада, опубліковано 10 квітня 2021 року о 15:52

Згідно з рішенням державної комісії ТЕБ і НС на території Закарпатської області з 11 квітня скасовується «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

У Мукачівському історичному музеї для відвідувачів буде відкрита як територія замку «Паланок», так і всі експозиційні зали.

Дитячі школи мистецтв розпочнуть навчання з понеділка, 12 квітня.

Мукачівський драматичний театр прийматиме глядачів з наповненістю глядацької зали 50%.

Робота бібліотек та клубних установ Мукачівської міської територіальної громади буде організована з дотриманням норм соціальної дистанції та карантинних вимог.

Всі заклади культури і мистецтв дотримуватимуться обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для жовтого рівня епідемічної небезпеки.

Просимо всіх дотримуватися карантинних обмежень.