Закрити повітряний простір: депутати Мукачівської міськради звернулись до світових лідерів
Міська рада, опубліковано 05 березня 2022 року о 16:48

Андрій Балога - Мукачівський міський голова, депутатський корпус Мукачівської міської ради надіслали звернення Президенту США Джо Байдену, Президенту Франції Еммануелю Макрону  та Федеральному канцлеру Німеччини Олафу Шольцу

«Ми, депутати Мукачівської міської ради, закликаємо Вас негайно закрити повітряний простір над Україною, як єдиний варіант гарантувати безпеку мирним мешканцям наших міст та сіл, зберегти критичну інфраструктуру, убезпечити країну та світ від можливих екологічних і техногенних катастроф.

Вважаємо, що Ваше подальше зволікання з таким рішенням є прямим запрошенням для агресора продовжувати бомбардувати наші населені пункти, всупереч чисельним жертвам серед мирного населення.

Ми категорично не сприймаємо жодних відмовок, які лунають від Вас в останні дні та більше схожі на позицію боягузів, аніж справжніх лідерів демократичного світу.

Ми підтримуємо Президента України, який чітко зазначив, що всі подальші жертви варварських бомбардувань та ракетних обстрілів будуть, зокрема, й на Вашій совісті. Тому, щиро сподіваємось, що Ви прагнете увійти в історію, не як політики на руках яких кров безневинних жертв російської агресії, а як люди, які зробили все можливе, щоб не допустити геноциду українського народу.

Рішення, яке врятує сотні, якщо не тисячі людських життів у Вас на столі. Не ховайтесь від історичної відповідальності перед світом, власними народами та великою європейською нацією, якою були й будуть українці, та підтримайте нашу країну у боротьбі з російськими окупантами за право існувати.»-йдеться у тексті звернення.

U.S. Embassy Kyiv Ukraine, Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew,