Заплановано засідання комісії з питань бюджету громадських ініціатив
Відділ економіки, опубліковано 13 вересня 2021 року о 15:37

Інформуємо мешканців Мукачівської міської територіальної громади, що завтра о 15:00 в малому залі засідань виконавчого комітету відбудеться робоче засідання комісії з питань бюджету громадських ініціатив на якому буде розглянуто висновки відповідності по проєктах поданих на цьогорічний конкурс.

Всі проєкти подані на конкурс передано на вивчення відповідальним за подальшу реалізацію проєктів виконавчим органам Мукачівської міської ради. Виконавчі органи за результатами аналізу заявок по кожній формують висновки відповідності реалізації проєктів і надають свої зауваження та пропозиції. Всі висновки відповідності розглядаються комісією і приймається відповідне рішення про допуск проєкту до загальноміського голосування.

За результатами завтрашнього засідання буде сформовано перелік проєктів, які будуть доступні для загальноміського голосування, яке стартує вже 15 вересня. Кожен мешканець Мукачівської міської територіальної громади (міста Мукачева та 17 сіл) віком від 14 років матиме можливість підтримати один великий та один малий проєкт. Проголосувати за проєкти мешканці громади матимуть можливість двома способами – електронним та шляхом заповнення бланку для голосування через ЦНАП. Для зручності голосування мешканцями сіл Мукачівської громади буде можливість заповнити бланк для голосування в старостаті або адміністратора віддаленого робочого місця ЦНАПу безпосередньо в селі.

Крім розгляду основного вищезгаданого питання на завтрашньому засіданні також буде розглянуто питання щодо затвердження бланку для голосування через ЦНАП та пропозиції депутата Мукачівської міської ради щодо внесення змін до Положення про бюджет громадських ініціатив в частині обмеження участі в конкурсі проєктів, які заплановано реалізовувати на території комунальних закладів Мукачівської міської ради.