Запрошуємо аграріїв громади до участі у навчально-інформаційному заході «Фінансові та інші ресурси для підтримки малого агробізнесу та сільського розвитку»
Відділ економіки, опубліковано 02 травня 2023 року о 15:04

Даний захід проводиться в рамках серії навчальних та інформаційних заходів з питань аграрного та сільського розвитку, які організовано проектом ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA) у співпраці з іншими проектами та програмами міжнародної технічної допомоги та за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Мета заходу: надати учасникам інформацію щодо окремих фінансових інструментів та інших форм підтримки, які доступні для агровиробників. Учасники матимуть можливість дізнатися про гранти, кредити, а також плани щодо бюджетних програм, які можна використовувати для розвитку сільського господарства та підтримки сталого розвитку аграрного сектора в Україні. Окрім того, учасники отримають інформацію щодо переваг реєстрації у Державному Аграрному Реєстрі.

До участі запрошуються виробники сільськогосподарської продукції різних організаційно-правових форм громади, представники галузевих та професійних організацій, сільськогосподарські дорадчі служби, сільськогосподарські дорадники та інші зацікавлені особи.

Формат проведення заходу: онлайн-платформа ZOOM

Дата: 4 травня 2023 року

Час: 10.00-13.00

Реєстрація учасників триватиме до 14-00, 03.05.2023 р

Програма заходу

Форма для реєстрації - Посилання на підключення буде надіслано усім зареєстрованим учасникам на вказані ними адреси електронної пошти.