Засідання «земельної» комісії 14.02.2023
Секретаріат ради, опубліковано 14 лютого 2023 року о 15:40

Сьогодні відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин.

Комісія розглянула питання порядку денного, а саме:

1. Про реєстрацію за Мукачівською міською територіальною громадою права власності на об’єкти нерухомого майна, які перебували у власності Дерценської, Доробратівської, Залужанської, Ключарківської, Лавківської, Макарівської, Новодавидківської, Павшинської, Пістрялівської, Форношської, Шенборнської сільських рад.
  2. Про внесення змін до рішення 11 сесії Мукачівської міської ради 6-го скликання від 30.06.2011 №247 «Про затвердження Положення «Про конкурентний відбір суб’єктів підприємницької діяльності: з оціночної діяльності та розробки цільової документації з відчуження майна комунальної власності та набуття майнових прав».
  3. Про внесення змін до рішення 7 сесії  Мукачівської міської ради 7-го скликання «Про затвердження порядку здійснення контролю за  використанням та охороною земель комунальної  власності, додержанням земельного та екологічного законодавства на території Мукачівської міської ради» від 11.02.2016 №104.
  4. Про закріплення комунального майна на праві оперативного управління.
  5. Про припинення договору оренди комунального майна.
  6. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель вулиць та доріг населених пунктів Мукачівської територіальної громади ММКП «Ремонтно-будівельне управління».
  7. Про надання згоди Приватному акціонерному товариству «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки.
  8. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Юкрейн Тауер Компані».
  9. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що перебуває в постійному користуванні Малого підприємства «УСПІХ».
  10. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ПрАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».
  11. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ПрАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».
  12. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.
  13. Про надання згоди КП «ПОЛОНСЬКИЙ ЗАВОД «МАЯК» на проведення буріння геологічних свердловин на землях комунальної власності.
  14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду КП «ПОЛОНСЬКИЙ ЗАВОД «МАЯК».
  15. Про продовження договору оренди земельної ділянки Товариству з обмеженою відповідальністю «ТИСА-СТАР».
  16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «ТРЕТІЙ КАРАТ».