Засідання архітектурно-містобудівної ради
Управління міського господарства, опубліковано 19 серпня 2021 року о 15:34

Сьогодні 19 серпня 2021 року відбувся розгляд детального плану території для проектування та будівництва аеропорту в Закарпатському регіоні на території Мукачівської міської територіальної громади. Розробниками містобудівної документації ТОВ «Український науково-проектний інститут цивільного будівництва» Краснолуцька О.В. та Ханенко О.І. були представлені проектні матеріали. Лещинським В.П., консультативним президентом національного експетно-будівельного альянсу України, надана висока оцінка пропрацьованого проекту. Зауваження та рекомендації фахівців архітектурно-містобудівної ради будуть враховані на стадії техніко-економічного обгрунтування  проекту. Вирішено проект детального плану території схвалити. Громадські слухання відбудуться 20 серпня 2021 року о 10.00 год в Центрі громадськості та національних культур Мукачівської міської ради за адресою: м. Мукачево, площа Кирила і Мефодія, 30.