Засідання «земельної» комісії
Секретаріат ради, опубліковано 19 квітня 2021 року о 16:07

Завтра, 20 квітня, об 11:00 год., відбудеться засідання постійної комісії з питань комунальної власності та земельних відносин.

Депутатам пропонується розглянути наступний перелік питань:

1. Про розроблення детального плану території по пров. Штолцеля Вільгельма в м. Мукачево.
  2. Про розроблення детального плану території по вул. Німецька, 57 в м. Мукачево.
  3. Про розроблення детального плану території по вул. Толстого Льва,12 в місті Мукачево.
  4. Про розроблення детального плану території по вул.Ракоці,15 в с.Дерцен Мукачівської територіальної громади.
  5. Про розроблення детального плану території  обмеженої  вулицями Угрина Мойсея, Горького та річкою Потік в с.Завидово Мукачівської міської територіальної громади.
  6. Про укладання договорів оренди земель комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади.
  7. Про зміну цільового призначення земельних ділянок.
  8. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою, затвердження землевпорядних документацій та передачу земельних ділянок у власність.
  9. Про надання та припинення права постійного користування земельними ділянками на території Мукачівської міської територіальної громади.
  10. Про відмову в наданні дозволів на розробку проектів землеустрою, затвердження землевпорядних документацій та передачу земельних ділянок у власність.
  11. Про затвердження звітів про експертно грошові оцінки земельних ділянок комунальної власності, які підлягають продажу у власність.
  12. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.
  13. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.
  14. Про затвердження ПАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель за межами населеного пункту Мукачівської міської територіальної громади.
  15. Про врегулювання питань нерухомого майна комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади.
  16. Про передачу в оперативне управління майна.
  17. Про затвердження акта приймання-передачі спільної комісії з безоплатної передачі до комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади газових котлів, газового та електричного лічильників, газосигналізатора, що знаходяться в будівлі Мукачівської дитячої школи мистецтв ім. С. Ф. Мартона за адресою: с. Залужжя, вул. Духновича, 9 а.
  18. Про передачу майна з балансу Мукачівського міського комунального підприємства «Мукачівводоканал» на баланс комунального підприємства «Міськводоканал» Мукачівської міської ради.

Ознайомитися з проєктами рішень можна на офіційному сайті Мукачівської міської ради