Затверджена програма фінансування містобудівної та землевпорядної документації
Управління міського господарства, опубліковано 25 березня 2021 року о 13:30

З метою забезпечення заходів по розробленню земельної та містобудівної документації, яка дасть новий інтегрований інструмент управління територією та ресурсами Мукачівської міської територіальної громади 25 березня 2021 року на засіданні  Мукачівської міської ради прийнято рішення «Про затвердження Програми забезпечення діяльності Мукачівської міської територіальної громади в сфері містобудування, архітектури, земельних відносин та комунальної власності на 2020 - 2022 роки (в новій редакції)». Програмою передбачено створення та впровадження дизайн-коду міста який передбачає реалізацію заходів із впорядкування розміщення вивісок, покращення естетичних якостей міського середовища, збереження автентичності історичного середовища та туристичної привабливості вулиці Духновича Олександра.

Дизайн-код – це комплексний підхід до візуального впорядкування та формування естетики зовнішнього вигляду міста та є збіркою правил і рекомендацій, які застосовуються при розміщенні та зміні елементів вивісок на фасадах, за допомогою яких формується стилістично єдине, комфортне і безпечне міське середовище.. Фінансове забезпечення заходів щодо виконання Програми здійснюватиметься у межах затверджених асигнувань в бюджеті Мукачівської міської  територіальної громади на 2020 – 2022 роки (в новій редакції). Прийняття проекту рішення не потребуватиме додаткових витрат з міського бюджету Мукачівської міської територіальної громади, а створить умови для його наповнення.