Затверджена програма покращення екологічного стану на території Мукачівської ОТГ
Управління міського господарства, опубліковано 20 жовтня 2020 року о 11:28

Задля забезпечення комфортного проживання мешканців Мукачівської міської ОТГ сьогодні 20 жовтня 2020 року рішенням  виконавчого комітету Мукачівської міської ради схвалено внесення змін до Програми покращення екологічного стану на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки. Програму  реалізовуватимуть в 3 етапи, усього витрати на виконання даної програми складають -  544,3 тис. грн.

Перелік заходів Програми:

- придбання  насосного обладнання для каналізаційних мереж;

- заміна застарілого електрообладнання із забезпеченням роботи насосного обладнання в автоматичному режимі.