Затверджено перелік категорій дітей, які матимуть змогу займатися у творчих колективах та студіях Палацу культури і мистецтв на пільгових умовах
Відділ культури, опубліковано 15 вересня 2020 року о 15:57

З метою створення сприятливих умов для розвитку, підтримки, стимулювання та соціального захисту творчо обдарованих дітей, які займаються у творчих колективах, студіях, гуртках комунального закладу “Палац культури і мистецтв” Мукачівської міської ради виконавчим комітетом Мукачівської міської ради схвалено проєкт рішення "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради №280 від 04.08.2020 “Про затвердження переліку та вартості платних послуг комунального закладу “Палац культури і мистецтв” Мукачівської міської ради”.

Зокрема, затверджено перелік категорій дітей, які матимуть змогу займатися у творчих колективах, студіях, гуртках за різними видами мистецтва та аматорської творчості (хореографія, вокал, хор, циркове мистецтво та ін.)” на пільгових умовах:

- 100% звільнення від оплати:

- діти-інваліди, яким не протипоказані заняття у творчих гуртках (за висновком медичної комісії);

- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти з багатодітних сімей;

- діти з малозабезпечених сімей (за довідками управління праці та соціального захисту населення, які є отримувачами державної соціальної допомоги як малозабезпечені сім'ї);

- діти, батьки яких брали безпосередню участь в антитерористичній операції та мають статус учасника бойових дій відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (за наявності посвідчення встановленого зразка);

- діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, відповідно до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (за наявності посвідчення встановленого зразка);

- у разі хвороби дитини протягом двох місяців і більше, при наявності документів з лікувального закладу та заяви батьків.

Також визначено і оплату за заняття у творчих гуртках двох і більше дітей з однієї сім'ї:

- за першу дитину - оплата 100%; за інших — 50% (при цьому 100% коштів вноситься за навчання з того виду мистецтва, де встановлена більша плата).

Зазначимо, що згідно раніше затвердженого переліку та вартості платних послуг комунального закладу “Палац культури і мистецтв” Мукачівської міської ради (рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 04.08.2020 р.), оплата за заняття дітей у творчих колективах, студіях, гуртках за різними видами мистецтва та аматорської творчості (хореографія, вокал, хор, циркове мистецтво та ін.) складає: індивідуальні заняття (1 особа/1 місяць) — 250,00 грн.; колективні заняття (1 особа/1 місяць) — 200,00 грн.