Затверджено план діяльності з підготовки регуляторних актів та графік проведення відстежень їх результативності на 2022 рік
Відділ економіки, опубліковано 25 листопада 2021 року о 15:14

Сьогодні 25 листопада на черговій сесії Мукачівської міської ради затверджено план діяльності з підготовки регуляторних актів та графік проведення відстежень їх результативності на 2022 рік.

Відповідно до Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” регуляторні органи затверджують плани діяльності з підготовки ними проектів регуляторних актів на наступний календарний рік не пізніше 15 грудня поточного року.

Так враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та регламенту та відповідно до статей 7, 9, 10, 12, 13 і 32 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та керуючись ч. 1 п. 7 ст. 26, ч. 1 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” Мукачівською міською радою затверджено:

• план діяльності з підготовки регуляторних актів виконавчих органів Мукачівської міської ради на 2022 рік;
  • графік проведення відстежень результативності регуляторних актів виконавчих органів Мукачівської міської ради на 2022 рік згідно з додатком 2 до цього рішення.

У разі виникнення потреби розробки проекту регуляторного акта, який не внесений до затвердженого плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів, буде внесено відповідні зміни до даного плану.