Затверджено положення про порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою на території Мукачівської міської територіальної громади у новій редакції
Управління міського господарства, опубліковано 29 квітня 2021 року о 17:52

З метою приведення рішення у відповідність до вимог чинного законодавства, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», керуючись Постановою Кабінету міністрів України від 30.10.2013р. №870 «Про затвердження Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів», враховуючи рішення сесії Мукачівської міської ради від 28.01.2021 року №161 “Про створення технічної ради з розгляду проєктів будівництва, реконструкції, капітального ремонту та благоустрою об'єктів комунальної власності, питань, пов'язаних з видачею технічних умов на приєднання до інженерних мереж та погодження видачі дозволів на проведення земляних робіт при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань інфраструктури, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні” Мукачівська міська рада прийняла рішення “Про затвердження Положення про порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою на території Мукачівської міської територіальної громади у новій редакції”. Зокрема, внесено зміни що стосується питань  отримання дозволу на проведення робіт пов’язаних з благоустроєм прилеглих та прибудинкових територій до приватних будинків, багатоповерхових житлових будинків та будівель комерційного призначення,  а саме:

Для отримання відповідного дозволу на порушення об’єкта благоустрою, особа-заявник звертається до ЦНАПу з відповідною заявою, в якій зазначається: інформація про заявника (П.І.Б., адреса, контактний телефон); інформація про місце, вид та терміни порушення об’єкта благоустрою.Для отримання дозволу на проведення робіт пов’язаних з благоустроєм прилеглих та прибудинкових територій до приватних будинків, багатоповерхових житлових будинків та будівель комерційного призначення (мощення бруківки, влаштування бордюрів та поребриків, перекладання старого покриття на нове, завіз ґрунту, посів газонів, висадка зелених насаджень та інші роботи пов’язані з благоустроєм території) фізичним або юридичним особам необхідно звернутися до ЦНАПу та подати перелік документів:

• заяву на отримання дозволу на порушення об’єкту благоустрою;
  • витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно або реєстр права власності на нерухоме майно (будівлі, споруди);
  • копія документа, що посвідчує право власності на землю чи право користування нею;
  • проєкт благоустрою території та фотофіксацію існуючого стану;
  • топографічний план у масштабі 1:500 або схему з нанесенням меж виконання робіт.

Виконання робіт без отримання дозволу або по закінченню вказаних у дозволі строків (без продовження дозволу або оформлення нового дозволу) – забороняється і вважається самовільним, що є підставою для притягнення відповідних осіб до адміністративної відповідальності відповідно до положень чинного законодавства України.