Затверджено порядок роботи зі зверненнями та повідомленнями про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень
ЦНАП, опубліковано 06 жовтня 2020 року о 15:04

Рішення "Про затвердження Порядку роботи зі зверненнями, повідомленнями про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень та організації особистого прийому громадян у Мукачівській міській раді та її виконавчих органах" прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету, яке відбулося сьогодні 6 жовтня 2020 року. З метою впорядкування роботи зі зверненнями, повідомленнями про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень та організації особистого прийому громадян у Мукачівській міській раді та її виконавчих органах, відповідно до ст. 40 Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», Закону України «Про запобігання корупції» на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради було затверджено Порядок роботи зі зверненнями, повідомленнями про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень та організації особистого прийому громадян у Мукачівській міській раді та її виконавчих органах.