Затверджено тарифи на соціальні послуги
Управління соціального захисту населення, опубліковано 31 січня 2023 року о 15:43

На позачерговій сесії Мукачівської міської ради затверджено тарифи на соціальні послуги. Соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах на території Мукачівської міської територіальної громади надаватимуться Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг Мукачівської міської ради» згідно з затвердженими тарифами на соціальні послуги, а саме:  «Догляд вдома», «Соціальна адаптація», «Соціальна інтеграція та реінтеграція», «Екстрене (кризове) втручання», «Консультування», «Соціальний супровід сімей чи осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах», «Соціальний супровід сімей у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування», також послуги «Представництва інтересів», «Соціальна профілактика», «Інформування». При визначенні вартості соціальної послуги застосовується тариф на соціальну послугу «Догляд вдома» - 147 грн./ людино-година, а щодо решти соціальних послуг тариф – 159 грн./людино - година.