Затверджено цілодобовий режим роботи
опубліковано 21 липня 2020 року о 11:18

Сьогодні, на черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради погоджено цілодобовий режим роботи змішаним цілодобовим ринкам ТОВ «ГІД» та ПП «ГІД-К» для організації торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, худобою, свійськими тваринами, домашньою птицею, квітами та саджанцями, рослинницькою продукцією фермерських господарств та з особистих підсобних господарств, товарами, що перебували у вжитку, на власних, суміжних земельних ділянках (загальною площею 6.3771 га та 0,8535 га ), розташованих за адресами вул. Масарика Томаша, 15 – вул. Свято-Михайлівська, 16 В, вул. Масарика Томаша, 15 Г – вул. Свято-Михайлівська, 16 Б у м. Мукачеві Мукачівської міської ОТГ терміном на час здійснення господарської діяльності.

Відповідно до рішення, в разі надходження інформації від контролюючих та правоохоронних органів про порушення чинного законодавства України та обґрунтованих скарг від мешканців Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади питання цілодобового режиму роботи закладів буде переглянуто.

Відділ економіки.