Затверджено зміни до бюджету громади
Фінансове управління, опубліковано 17 грудня 2021 року о 15:12

Рішенням 19 позачергової сесії Мукачівської міської ради 8-го скликання від 17.12.2021 року «Про внесення змін до бюджету Мукачівської міської територіальної громади на 2021 рік» до бюджету громади внесені наступні зміни:

• збільшено обсяги дохідної та видаткової частини бюджету на 5 444,0 тис. грн. за рахунок субвенції з державного бюджету, яку спрямовано на забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування;
  • врахувавши пропозиції головних розпорядників коштів, затверджено зміни до розподілу бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах місцевого бюджету (у межах загального обсягу) за головними розпорядниками коштів бюджету, при цьому додатково спрямувано:
  • 9 925,379 тис.грн на виплату винагороди працівникам освітньої галузі за підсумками року;
  • 7 776,3 тис.грн на Програму благоустрою території Мукачівської міської територіальної громади на 2020-2022 роки в новій редакції;
  • 1 555,00 тис.грн. - на реалізацію Програми реформування та підтримки водопровідного та каналізаційного господарств на території Мукачівської міської територіальної.
  • затверджено зміни до переліку об’єктів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів бюджету розвитку та зміни до переліку місцевих (регіональних) програм, які фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету.