Затверджено зміни до бюджету Мукачівської міської ТГ
Фінансове управління, опубліковано 04 серпня 2022 року о 16:56

На позачерговому  засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради 04 серпня 2022 року, враховуючи Перехідні положення Бюджетного кодексу України та Постанову Кабінету міністрів України від 11.03.2022р. №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану», беручи до уваги пропозиції головного розпорядника коштів, до бюджету Мукачівської міської територіальної громади на 2022 рік  внесено зміни, а саме враховуючи факт перевиконання доходів бюджету загального фонду, встановленого за період січень-липень 2022 року, збільшено обсяг доходів та видатків на суму 104 533 400,0 гривень, які спрямовано:

Управлінню освіти, культури, молоді та спорту – 21 333 400,0 гривень, на придбання котлів електричних для освітніх закладів, проведення  робіт з поточного ремонту підвальних приміщень як споруд подвійного призначення (найпростіше укриття) та облаштування зовнішніх стін та створення фортифікаційних споруд як найпростішого укриття в закладах освіти, які розташовані в приєднаних до Мукачівської ТГ селах  і для встановлення пожежної сигналізації та системи оповіщення, вимірювання опорів ізоляції, заземлення, встановлення блискавкозахисту будівель та споруд і придбання.

Виконавчому комітету Мукачівської міської ради 83 200 000,0 гривень, на підтримку та покращення матеріально-технічної бази сил територіальної оборони та інших силових воєнізованих структур.

Також, затверджено зміни до розподілу бюджетних призначень та зміни до переліку місцевих (регіональних) програм, які фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету.