Збільшується чисельність працевлаштованих громадян
Відділ економіки, опубліковано 19 грудня 2020 року о 17:43

За інформацією Мукачівського міськрайонного центру зайнятості збільшується чисельність працевлаштованих громадян. За період з 01 листопада по 17 грудня 2020 року 117 безробітних осіб влаштувалися на роботу за сприяння міськрайонного центру зайнятості. Також станом на 17.12.2020р. нараховується близько 60 актуальних пропозицій роботи.

Варто зазначити, що кількість зареєстрованих безробітних в Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості поступово зменшується, станом на 17.12.2020 їх число складає 1066 особи.

Мукачівський міськрайонний центр зайнятості використовує широкий спектр послуг для забезпечення індивідуального підходу до кожного клієнта.     Вже декілька місяців поспіль  в службі зайнятості реалізовується  та ефективно працює інститут кар’єрного радника, що є інноваційним підходом обслуговування клієнтів Служби зайнятості відповідно до Постанови КМУ від 19.09.2018р. №792 «Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», що вступила в дію з 1 січня 2019 року.   Відповідно до Постанови, фахівець, який виконує функції радника, надає допомогу клієнту впродовж усього процесу пошуку роботи, що прискорює механізм швидкого працевлаштування особи.

Пріоритет у роботі  фахівців центру зайнятості є також наповнення бази актуальних вакансій. В цьому напрямку успішно функціонує інститут консультанта роботодавця, який працює методом рекрутингу, що допомагає роботодавцю якнайскоріше підібрати собі висококваліфікованого, професійного працівника, який здатен успішно працювати задля задоволення потреб роботодавця.

Так, у січні – грудні  2020 року послугами Мукачівського міськрайонного центру зайнятості щодо підбору персоналу скористалися 571 роботодавців, які надали інформацію про 1940 наявних вакансій. Всього за цей період укомплектовано понад 1413 вакансій.