Зменшено кількість вихованців в будинку сімейного типу
Служба у справах дітей, опубліковано 08 лютого 2022 року о 16:18

Внаслідок набуття особою з числа дітей-сиріт повноліття, зарахування її на навчання до Ужгородського торговельно-економічного інституту Київського національного торгівельного-економічного університету, в якому є можливість забезпечення її місцем для проживання та повним державним утриманням, відповідно до її заяви 08.02.2022 року на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради прийнято рішення «Про вибуття особи з числа вихованців дитячого будинку сімейного типу».

За наслідками зменшення кількості вихованців Мукачівською міською радою буде укладена додаткова угода до договору про організацію діяльності цього ДБСТ на території міста Мукачева, та зроблено перерахунок коштів державної соціальної допомоги на утримання вихованців, грошове забезпечення та суму нарахувань на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування матері-вихователя.