Змінено склад комісії з питань захисту прав дитини
Служба у справах дітей, опубліковано 26 жовтня 2021 року о 15:38

У зв’язку із кадровими змінами на черговому засіданні виконавчого комітету мукачівської міської ради, яке відбулось 26.10.2021 року, затверджений новий склад комісії з питань захисту прав дитини Мукачівської міської ради, основним завданням якої є сприяння забезпеченню реалізації на території Мукачівської міської територіальної громади прав кожної дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. До складу комісії входять начальники відділів та управлінь Мукачівської міської ради; старости старостинських округів, що увійшли до складу громади, керівники медичних установ та ювенальної превенції Мукачівського районного управління поліції. Комісія працює упродовж останніх 13 років. За час її існування проведено 192 засідання, на яких розглянуто біля 800 невідкладних питань, щодо захисту прав дітей та реалізації їх інтересів.