Зміни до бюджету громади
Фінансове управління, опубліковано 05 квітня 2022 року о 11:34

На засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради 1 квітня 2022 року, враховуючи Перехідні положення Бюджетного кодексу України та Постанову Кабінету міністрів України від 11.03.2022р. №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану», беручи до уваги пропозиції головних розпорядників коштів, до бюджету Мукачівської міської територіальної громади на 2022 рік внесено зміни шляхом перерозподілу бюджетних призначень за головними розпорядниками коштів бюджету у межах загального обсягу бюджету по загальному та спеціальному фондах та при цьому додатково спрямовано:

• 3 000,0 тис.грн. для забезпечення потреб територіальної оборони;
  • 2 000,0 тис. грн. для створення матеріального резерву;
  • 5 000,0 тис.грн. на реалізацію Програми підтримки та стимулювання створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Мукачівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки (аварійні роботи);
  • 5 000,0 тис. грн. на реалізацію Програми удосконалення цивільного захисту та оборонної роботи Мукачівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки (ремонт споруд цивільного захисту);
  • 5000,0 тис. грн. на реалізацію Програми фінансової підтримки управителів багатоквартирних будинків для проведення поточних ремонтів та аварійних робіт у багатоквартирних житлових будинках на території міста Мукачева (крім ОСББ та ЖБК) на 2022-2024 роки.
  • 150,0 тис. грн. на реалізацію Програми «Захисту прав дітей» на 2022-2024 роки (придбання одягу та взуття для забезпечення дітей, залишених без батьківського піклування внаслідок військової агресії російської федерації проти України у дитячих будинках сімейного типу, розташованих на території Мукачівської міської територіальної громади.