Зміни до бюджету Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік
Фінансове управління, опубліковано 23 грудня 2020 року о 15:32

На позачерговій сесії Мукачівської міської ради, що відбулася 22 грудня 2020 року до бюджету Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік було внесено ряд змін.

Враховуючи розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 03.12.2020 р. №702 «Про розподіл субвенцій з державного бюджету» та №706 «Про перерозподіл субвенцій з державного бюджету», збільшено обсяги дохідної та видаткової частини по загальному та спеціальному фондах бюджету на суму 4 226,2 тис. грн зокрема для забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування 1 046,2 тис. грн.  на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я – 3 180,0 тис. грн.

Беручи до уваги пропозиції головних розпорядників коштів, збільшено обсяг видаткової частини бюджету на суму 2 000,0 тис. грн., джерелом покриття якої є спрямування частини залишку коштів, що склався станом на 01.01.2020 року по спеціальному фонду бюджету розвитку.

Також затверджено зміни до розподілу бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах міського бюджету (у межах загального обсягу) та затверджено зміни до переліку об’єктів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів  бюджету розвитку та зміни до переліку місцевих (регіональних) програм, які фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету.